אקססוריז ובעיקר תיק ועוד תיק ועוד תיק

מי לא אוהבת אקססוריז… המשקפי שמש הנכונים, השרשרת, העגילים, צמידים, סיכות שיער וכמובן התיק!
תיקים אצלי זאת ההתמכרות הנוכחית שלי אך כל אקססוריז שמשפר הופעה נחשב.

התיק הוא הפריט המשלים הפריט שאי אפשר איתו הוא יכול להרוס הופעה או לשפר הופעה ולכן יש נשים שחובבות תיקים ויש להם עשרות או מאות תיקים בארון והם עוד קונות כי מי לא תרצה להתחדש בעוד תיק חדש ומושלם שיעשה את הופעה שלנו לסטייל כוכבת הורסת.

יש לא מעט חנויות אופנה שמלבד בגדים מוכרות תיקים ואז חוויות הקנייה מתעצמת כי באת לבגד ויצאת עם תיק חדש ומהמם ( מה לא נשאיר אותו בחנות בודד מסכן ברור שנקנה אותו) שעלה איזה כמה שקלים בלבד למי אכפת העיקר את מחייכת.

בארון שלי למשל היו מספר לא מבוטל של תיקים עד שבעלי החליט די כמה אפשר סתם תופס מקום ובעיקר תופס אבק והייתי צריכה להיפטר מכמה שכבר ישנים מידי ומאז כבר לא קניתי עד… שהתאהבתי בתיק מהקולקציה של קסטרו והייתי חייבת לקנות ואכן שלחתי את בעלי וקנה לי את התיק החתיך והורס שבחיי משפר כל הופעה. שלי ואני מאוהבת בו!

ספרו לי לאיזה אקססוריז אתן מכורות וצוברות ממנו כמויות שממלאים ארונות ואיזה פריט שהתאהבתן בו לאחרונה והייתם חייבות לקנות כמובן להשלמת ההופעה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>