סקירת משחק: ערכת רופא

הפעם הסקירה תהיה על משחק ערכת רופא, הסיבה העיקרית שקניתי אותו היא לעזור לבת שלי להתגבר על פחדים ובכי שיש לה כל פעם שמבקרים אצל הרופאה שלה (אני מניחה יש עוד ילדים נמצאים באותו מצב) לכן חשבתי איך אני יוכל לעזור לה להתמודד עם הפחד מללכת לרופא והפתרון שעלה לי היה ללכת לקנות ערכת רופא ושמתוך המשחק בכלים הללו עם אבא ואימא שלה היא תהפוך את החוויה שבודקים אותה למשהו חיובי.

המשחק נקנה בחנות אטרקציה ברחובות בעלות של 40 ש"ח והוא מיובא לארץ ע"י חברת WIN מגוון מנצח, המשחק מגיע באריזת מזוודה ומכיל מגוון אביזרים (סה"כ 13) החל ממיקרוסקופ ועד ססטוסקופ ועד משקפיים מספריים מזרק כפית ועוד דברים נחמדים כמובן שכל הכלים הם פלסטיקים, המשחק מיועד לגיל 3 ומעלה.

הבאתי את המשחק לבת שלי והיא התלהבה מאוד והתחילה לשחק ולבדוק את הבובות ושמה על עצמה את הסטטוסקופ ובדקה להם חום ואמרתי לה הנה עכשיו את כמו רופאה היא צחקה ולא רצתה להפסיק לשחק אפילו באה ובדקה אותי ואמרה יש לי חום ורצתה לתת לי תרופה מיותר לציין את התלהבות שלי שהיא משחקת ושמה את הססטסקופ עליה ונראית רופאה קטנה. במהלך המשחק הסברתי לה איך נקרא כל חלק במשחק ומה בודקים בגוף איתו.

הביקורת שלי

אני חושבת שמשחקים מהסוג הזה עושים פלאים לילדים ואני יכולה לדווח שהפחד והבכי לילדתי מהרופאה שלה עבר לחלוטין, לא יודעת אם זה מהמשחק או מהזמן שעבר פשוט, הכלים פלסטיק שיש בפנים אכן מגוונים ורבים ועד כה היא לא הצליחה לשבור אותם, המזוודה לעומת זאת יש לה כיסוי פלסטיק דק שקוף מקדימה ע"מ שיהיה אפשר לראות את כל הכלים במזוודה הוא מאכזב כיוון שהוא התנתק לאחר התעללות קלה, היא דרכה עליו :-), המחיר לדעתי הוגן וההנאה שהוא מספק היא רבה ומתמשכת וגם ההורים יכולים להשתתף ולשחק.

יתרונות מול חסרונות :

יתרונות:

  1. מגוון רחב של אביזרים בעולם הרפואה.
  2. מחיר זול למשחק.
  3. מספק הנאה, סקרנות והתמודדות עם דברים רפואיים.

חסרונות:

  1. הציפוי השקוף של המזוודה שלא החזיק מעמד אכזב מאוד.

 

ציון סופי שלי זה 8/10

רוצות סקירה של משחק או צעצוע ספציפי? תכתבו לי…

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>