סקירת משחק: גברת תפוח אדמה

גברת תפוח אדמה – הגירסה הנשית למר תפוח אדמה שהוא אחד מהצעצועים היותר מפורסמים, עתיקים ומוכרים בעולם תוך כדי שהוא גם אחד מהצעצועים הפשוטים שיש שבאמת התחיל מחיבור חלקי פנים לירק אמיתי.
המשחק של חברת פלייסקול ועלות המשחק 89ש״ח (נרכש בטויס ר אס).

רציתי לראות אם הוא אכן יספק את הסחורה ויענה על הציפיות שיהיה מעניין ומושך ויזואלית ויוכל להעסיק אותה בנחמדות ולא בהכרח חייב ללמד משהו כיוון שהבת שלי כבר מכירה את כל חלקי הפנים והראש בגוף.

מה מגיע בקופסה

במשחק זה מדובר בובה מפלסטיק קשיח בצורה של תפוח אדמה בצבע חום כאשר לבובה יש חלקים כמו למשל: אף, עיניים, אוזניים, ידיים, פה, לשון (תיק צד ושיער שנותנים בעיקר את השיוך לצד הנשי) ניתן לערבב בין החלקים וכל פעם ליצור סידור אחד של חלקי הפנים וכו'.

הביקורת שלי

אומנם המשחק אכן מושך ויזואלי וכן סיפק חיזוק חיובי לחלקי הפנים שהיא כבר מכירה אך לדעתי כמות האפשרויות מוגבלות כיוון שאין מספיק חלקים מתחלפים שונים (אולי ניתן לרכוש תוספות אינני יודעת) המשחק מתאים מגיל שלוש אבל לדעתי גם לפני גיל שלוש ניתן לשחק וזה כאשר ההורה בסביבה כדי שהילד לא ישים חלק בפה.

יתרונות מול חסרונות :

יתרונות:

  1. פלסטיק איכותי ועבה שלא נשבר או מתכופף בקלות.
  2. ניתן לאחסן את האביזרים בגוף הבובה.
  3. מספק הנאה, סקרנות ולמידה בסיסית לפעוטות.

חסרונות:

  1. דבר ראשון מן הסתם זה המחיר שלדעתי יקר לתמורה ונשען יותר על המותג עצמו.
  2. כמות חלקים שונים לא מגוונת מספיק על מנת שיהיה ערך לאורך זמן.
  3. הרגליים והשיער לא ניתן לחיבור במקומות אחרים בגוף.

ציון סופי שלי זה 6/10

רוצות סקירה של משחק או צעצוע ספציפי? תכתבו לי…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>