סקירת משחק: פאזל חיות לפעוטות

טוב הפעם הפוסט יעסוק בסקירה על משחק פאזל חיות לפעוטות שקניתי לבתי בת השנה ותשע חודשים, כבר זמן רב שאני מחפשת פאזל שיכול להתאים לגיל הזה וקשה למצוא פאזלים טובים לגיל הזה.

החלקים של הפאזל הם חלקים גדולים כאלה שמתאימים לפעוטות גיל שנתיים מתאימים לאחיזה ביד והילד יכול להרכיב ולשחק עם ההורה בהנאה גדולה.

את הפאזל רכשתי בשילב הוא של חברת יצירה ועלות הרגילה שלו זה 40 ש״ח ועם חבר מועדון זה 30 ש״ח, אני חייבת להגיד שכאשר הלכתי לשילב וחיפשתי משחק שיהיה גם חינוכי גם יעסיק וגם יהיה מגרה צבעוני ומעניין נתקלתי במשחק הזה ואיך שראיתי אותו אמרתי את זה אני קונה וישר קניתי ומה שמשך אותי היה העובדה שהפאזל מגיע בחלקים גדולים ועל כל חלק בפאזל יש דמות של חיה או איש או אישה ואפילו בכל חלק בפאזל אפשר להוציא את הדמות מהמקום ולחבר אותו מחדש שזה מאוד נחמד מעין משחק בתוך הפאזל.

לדעתי פאזל זה משחק שמחדד את המחשבה תוך כדי הנאה ביחד וזה בהחלט חלק מהשיקול גם למה קניתי את המשחק. במבחן התוצאה שיחקתי עם בתי והיא נהנתה מאוד וגם אני נהנתי מהמשחק ותוך כדי המשחק אנחנו לומדים על החיות על הצבעים המופעים בפאזל וככה עוברות כמה דקות בהנאה מוחלטת. בתי הייתה שותפה למציאת חלקים ולחיבור בניהם ואף אמרה בהנאה את השמות של החיות שהיו על החלקים של הפאזל.

אז אני מאוד מרוצה מהמשחק באמת נותן תמורה בעד המחיר החיסרון שלו שצריך לשמור על החלקים כי הקרטון של החלקים של הפאזל לדעתי לא מספיק קשיח והוא התקלף מתחת לתמונות אבל זה החיסרון היחידי שמצאתי ובגדול אני מאוד ממליצה לקנות.

יתרונות מול חסרונות :

יתרונות:

  1. חלקים גדולים שמתאימים לגיל קטן
  2. "משחק" הרכבה פנימי בתוך כל חלק של פאזל
  3. מחיר יחסית זול
  4. אריזת מזוודה איכותית
  5. מיוצר בישראל

 

חסרונות:

  1. הפאזל עשוי מקרטון כמו רוב הפאזלים אבל לדעתי לגיל כזה עדיף חומר אחר.

 

ציון סופי שלי זה 9/10

רוצות סקירה של משחק או צעצוע ספציפי? תכתבו לי…

לסירטון https://youtu.be/8pX5f4FY_gw

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>