מועדון ארוחת בוקר בריאה

אז הגיע הבוקר והגיע הזמן לחשוב מה אוכלים בבוקר? האם זה שוב עוגה ונס קפה או נלך לגרסה הבריאותית שזה תה ואז עוגה או עוגייה ? או שנלך על גרסה של לאכול משהו קטן ואז כוס מיץ ומה ניתן לילדים חטיף אנרגיה ושוקו? או שנכין להם פרוסה או שהם גם יאכלו מעדן? ובכן אני מניחה שהייתם בוחרים לכם באופציה של הנס קפה ועוגה/עוגייה ולילדים הייתם נותנים שוקו וחטיף אנרגיה או עוגייה או עוגה אבל עצרתם שניה לחשוב מה זה עושה לגוף הדברים הללו אני מניחה שבבוקר אף אחד לא חושב אז בואו ואני אספר לכם איך באמת ארוחת בוקר צריכה להתנהל.

הקפה/ השוקו והעוגה בבוקר והחטיף אנרגיה הם מלאים בסוכר ולא משנה כמה יפחיתו או תפחיתו עדיין יהיה סוכר ומי מאיתנו לא ירצה לשמור על עצמו או על הילדים שלו לכן מתוך דאגה לבריאות תתחילו משינוי מה אוכלים בבוקר תוציאו את הקפה ואת העוגה ואת עוגיות ואת החטיפי אנרגיה כן זה יהיה קשה אבל בהדרגה ולאט לאט תתחילו בבוקר לאכול יותר פירות למשל בבוקר כן אני יודעת זה נשמע מוזר אבל עדיף לקבל את הסוכר שלנו מהפירות בנוסף לוויטמינים שאנחנו נקבל מהפרי וגם אנחנו נרוויח וגם הילדים עדיף לאכול את הפרי בבוקר מאשר לאכול עוגייה ולעלות את הסוכר אצלנו ולקלקל את השיניים בדרך בואו נמנע מזה.

ערב לפני שאתם מכינים את הסנדוויצים לכם ולילדים תכינו רשימה מסודרת מה אתם רוצים לאכול בבוקר. הארוחה אמורה לכלול לדוגמא פרוסה עם גבינה/אבוקדו (בעונה) או אפילו פרוסה עם טחינה לחתוך פרוסה של עגבניה ולפזר מלח ואז קצת שמן זית ולצד זה תשתו מיץ פירות סחוט (תפוזים) תכינו לכם ולילדים ואתם מסודרים. כמובן שאפשרי להכין אפילו בערב לעטוף בניילון נצמד ובבוקר יש לכם ארוחת בוקר מזינה וטעימה.

הקניית ארוחת בוקר בריאה ונכונה חשובה מאוד לסדר היום כולנו יודעים שאוכלים בבוקר אנחנו נהיה יותר מפוקסים ויותר מרוכזים ולכן חשוב לאכול נכון ולהקנות ארוחה נכונה או לאכול פרוסה עם משהו או לחתוך פירות ואז לסדר בצלחת יפה וזה גם ימשוך את הילדים לבוא ולגשת לאכול או אפילו אם הילדים רוצים מעדן בבוקר אז יש מעדנים מופחתי סוכר כמו שטראוס הוציאו עכשיו מהדורה עם הגמדים שבהם הפחיתו סוכר.

אוכל בריא כמו חינוך נכון מתחיל מהורה לכן נכון קשה להכין בבוקר ולפעמיים אין כוח להכין בערב שיהיה למחרת אבל התמדה בעניין תשתלם לכם והילדים עוד כמה שנים יגידו לכם תודה שנתתם לי אוכל בריאותי ושמרתם עליי ודאגתם לי כי דאגה מתחילה ממה אוכלים לא רק שמתחילים להיות חולים.

יש לכם ארוחות בוקר בריאות מומלצות? שתפו אותם בתגובות

אז עד הפעם הבאה..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>