ללמוד ספרדית בקלות או Hola espanol

טלנובלות היה הטרנד ששלט בטלויזיה בילדותי לפני כ 15 שנה והיו הרבה טלנובלות חדשות שצצו כל הזמן בערך כמו תופעת הריאלטי של השנים האחרונות עם אינספור התוכניות החדשות שלה.

חלק מהטלנובלות היה ממש ממכר, הסיפור, הדרמות, הדמויות, התשוקה בקיצור הכל, כך שהיו מאות אלפני נערות מתבגרות שיושבות באדיקות מדי יום או שבוע וצופות בפלורסיינטה או פיורלה או אני בטי המכוערת או בובה פראית (וואוו זה נראה כזה רחוק וניחוח נוסטלגי עולה מזה הרי כל אלה היו עד לפני 10 שנים אתם מאמינים שאנשים היו מכורים לערוץ ויוה?) אבל כל זה לא העיקר, העיקר פה זה שהשפה המדוברת בכל התוכניות הללו הייתה ספרדית (אתן מדמיינות לכן ילדים היום יושבים לראות תוכנית בשפה זרה? ואנגלית לא נחשב כל כך כי הם לפחות נפגשים בזה בבית הספר).

מה שהתופעה הזאת יצרה זה חלק גדול של אותם נערות מתבגרות למדו את השפה דרך התוכניות הללו ואף הגיעו לרמת דיבור והבנה די מעולה בגלל שהטלנובלות היו סוג של מהדורת שבט, הם היו מאחדים בין כולם, בערב יש פרק ולמחרת כולם דיברו עליהם ועל הדרך הפנימו ולמדו את המילים בספרדית.

אני גם למדתי את השפה אבל לצערי לא יותר מרמה בינונית וחבל כיוון שתמיד חשבתי שספרדית שפה כל כך יפה סקסית לאוזניים וכיף גדול למי שיודע לדבר אותה (אולי זה בגלל כל הרומנטיקה בסדרות הללו ? 😉 ).

אז החלטתי לנסות ולהשלים את הידע שלי בספרדית וממש לדעת את השפה ברמת שיחה והבנה טובה, מצאתי אתר באינטרנט שמאפשר לך לקחת כל מיני קורסים אונליין בכל מיני נושאים שאפשר לדמיין ושם גם מצאתי קורס ספרדית עשיר בתוכן ומפורט מאוד עם סרטונים והדרכה מעולה (האתר אומנם באנגלית אבל זאת לא בעיה של ממש לרובנו אני מאמינה)

בין אם אתן בחופשת לידה, בין עבודות, עקרות בית או עובדות במשרה מלאה אני חושבת שכדאי ומומלץ לנסות ולהעשיר אותנו ולגרום לעצמנו להתפתח יותר ולהקדיש לנו עבור זה לפחות שעה שבועית אחת וללמוד משהו חדש שאוהבים (שפה, בישול, יצירה, שיווק, העצמה אישית, עיצוב וכו') במקרה שלי זה ללמוד ספרדית בקלות.

ברגעים אלו סיימתי את השיעור השני שלי (השיעורים יחסית קצרים ככה שזה יוצא טוב) ואני ממליצה בחום לכל מי שרוצה לנסות, הלינק לאתר עם כל הקורסים שבתוכו (יש להם מבצע עכשיו לזמן מוגבל של קורסים ב 10$ בלבד)

עד סיום הקורס בספרדית אני בינתיים הלכתי לשמוע את שלמה יידוב ״חולם בספרדית״ וגם אני חולמת בספרדית ומדברת בעברית

עד הפעם הבאה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>