סקירת משחק – קוביות משחק מעץ

הפעם הפוסט יהיה סקירה על קוביות משחק מעץ, רכשתי לבת שלי קוביות משחק בחנות ב"מוצצים" של חברת ויגה קוביות גדולות עשויות מעץ במחיר 60 ש"ח.
הקוביות משחק מעץ יש בהם משהו נוסטלגי שמזכיר לנו משהו של פעם, איך שיחקנו בשיתוף עם האחים או החברים, מהסוג של המשחקים שרואים בסרטים או תוכניות טלויזיה ישנות.

כנראה מתוך זיכרון ישן או מתוך געגוע החלטתי לרכוש אותם לאחרונה מתוך כוונה לשחק בהם ביחד עם הילדה שלי, הם ישבו בארון כחודש לפחות לפני שהגענו לשחק בהם אבל העת הגיעה ולכן גם הסקירה הזאת.

נרגשת באתי עם הקופסא לילדה והיא התלהבה לא פחות לראות מה זה הדבר החדש הזה פתחתי את הקופסא והקוביות היו בתוך שקית, מהר פתחנו אותה וזרקתי את הקוביות על הרצפה בהתרגשות והקוביות היו צבעוניות חלקם היו בלי צבעים באו בצבע הרגיל שלהם והחלק השלישי היו קוביות צבעוניות שהיו מצוירות עליהם קווים או נקודות.

מה אני אגיד כגודל הציפיה שלי כך גודל האכזבה , ההתלהבות לא החזיקה מעמד יותר מ דקות בודדת אפילו שניסיתי להראות לה איך עושים מגדלים וגשרים יפים וצבעוניים אך את בתי זה לא עניין כל כך.

הגיל המומלץ על האריזה הינו לשנתיים פלוס ובתי בגיל כשנה וחמישה חודשים כעת ייתכן שעם הגיל היא תתעניין בזה יותר או מה שלדעתי יותר תופס פה זה העובדה שאחרי שיש לה כל כך הרבה צעצועים ומשחקים ששרים ומדברים ועושים כל מיני פעולות הרעיון של קוביות משחק מעץ פשטני מידי בשבילה (למרות שלגו היא כן די אוהבת אבל שם היא מחברת ומנתקת חלקים יותר בקלות ובונה איתם מגדלים)

יתרונות מול חסרונות :

יתרונות:

  1. קוביות מעץ בטוחות 100% לא רעילות (גם הצבע)
  2. מגוון של צורות וצבעים בקוביות
  3. אריזה איכותית וקומפקטית
  4. מחיר הוגן לכמות הקוביות

חסרונות:

  1. קוביות מעץ הם קוביות קשות ועלולות להכאיב יותר מלגו פלסטיק.
  2. אין קוביות בצורות חיות או משהו דומה (שלדעתי היה עוזר לתת עניין)
  3. יותר נוסטלגי להורים מאשר מעניין לילדים.

ציון סופי שלי זה 5/10

רוצות סקירה של משחק או צעצוע ספציפי? תכתבו לי…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>