ביקורת משחקים: משחק מגנטים התאמה של חיות

שלום לכולם, החלטתי להתחיל מעין סידרה של פוסטים שייבחנו וייתנו סקירה על צעצועים/משחקים לילדים שאני רכשתי כיוון שיש צורך מדי כמה זמן לרענן את הצעצועים והמשחקים במשהו חדש כי פעוטות בד"כ משתעממים ממשחק לאחר זמן ובכך אני מקווה שאולי אמהות אחרות יוכלו להתרשם ולדעת אם הצעצוע מתאים לילדיהן מראש ולא לקנות ולאחר מכן להתאכזב.

המשחק שרכשתי לבת שלי לאחרונה הוא משחק מגנטים שבו מתאימים חיה לביתה של חברת ״גאוני״, המשחק הוא כאמור להתאים חיה לביתה ובין החיות שצריך להתאים נמצאים כלב, חתול, דבורה, סוס, פרה, כבשה, תרנגול ואריה עלות המשחק הייתה 60 שקל בחנות הקרובה לביתי.

מבחינת המשחק הוא מלמד על חיות ומפתח חשיבה ויכול להעסיק אפילו לחצי שעה שזה הרבה אצל פעוטות ולדעתי נורא נחמד לשחק עם הילד או הילדה.
ישנם 10 מלבנים גדולים של מגנטים ובהם תמונות של ה"בית" של כל חיה ומגנטים נוספים בצורה של כל חיה, המגנטים הם לא קשיחים ובעצם הם דומים לתמונות המגטנים אשר אתם רואים באירועים כגון חתונות וכו'.

בסה"כ האינטראקציה המשותפת שיצר המשחק בין הנסיכה שלי למשחק הייתה חיובית וזה אכן עזר לה עוד קצת בלמידה על חיות (שהיא כבר בעיקר ידעה עוד לפני כן מספרי החיות שיש לה) אבל זה בהחלט נוח לשחק את זה מול הדלת הראשית של הבית או מול המקרר למי שיש דלת עץ, דבר נוסף זה שהמשחק מיועד לפי הקופסה ל18+ חודשים וביתי בת שנה וארבע בעת כתיבת שורות אלו.

 

יתרונות מול חסרונות :

יתרונות:

  1. קופסת קרטון איכותית וקומפקטית לאיכסון המשחק.
  2. מגוון רחב של חיות.
  3. קל לשימוש ונדבק היטב לדלת פלדלת או למקרר.
  4. משחק חינוכי.
  5. "פיתוח ישראלי" רשום על הקופסא מה שכנראה אומר שהמחשבה על המשחק ופיתוחו היו בישראל אבל כנראה ייצור בחו"ל.

חסרונות:

  1. עלות המשחק לטעמי יקרה עבור משחק מסוג זה (אפילו שזה נקנה בחנות מקומית ליד הבית)
  2. כיפוף ייתרה של המגנטים (מה שהבת שלי אהבה לעשות לכלב והחתול) גורם לכך שהם "יישברו" תוכלו להתרשם בתמונות.

ציון סופי שלי זה 6/10

רוצות סקירה של משחק או צעצוע ספציפי? תכתבו לי…

לסירטון https://www.youtube.com/watch?v=u_kBcu9vARI

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>